שפיכה מוקדמת או מהירה – הטיפול הטבעי השלם

תוכן עניינים

שפיכה מוקדמת או מהירה

שפיכה מוקדמת הינה הפרעה אשר הפכה להיות שכיחה בחיי המין של הגברים, ובכלל בקרב ההפרעות בתפקוד המיני. התופעה, הנקראת גם EP פוגעת בכ- 50%-40% מהגברים. מדובר במצב שבו הגבר חווה שפיכת זרע גם בעת גירוי מינימלי. התופעה שכיחה בעיקר בזמנים לפני או זמן קצר מאוד לאחר החדירה. מצב זה הינו בלתי נשלט ובכך גורם לתסכול רב וכן פגיעה ביחסים הבין אישיים בין בני הזוג. השפיכה המוקדמת עלולה להיות תופעה ראשונית או מצב רב שנים.

 

גורמים לשפיכה

יכולים להיות מספר גורים לבעיה של גברים במהלך קיום יחסי מין:

  • היבטים נפשיים – המצב הנפשי של הגבר יכול להשפיע מאוד על תפקודו בחדר המיטות. אם הגבר נמצא בלחץ בחייו האישיים, בדכדוך, באי שקט וכדומה, עלולות להיות לו בעיות בקיום יחסי מין. כמו כן, כישלון עבר יכול להרתיע ולהפחיד את הגבר עוד בטרם קיום היחסים.
  • היבטים פיזיולוגיים – גם להיבטים פיזיולוגיים יכולה להיות השפעה רבה. אם הגבר חולה, יש לו דלקת, הוא סובל מהשמנת יתר וכדומה, היבטים אלו יכולים לפגוע בחיי המין. לשם כך כדאי להשתמש במוצרים טבעיים שיכולים לשחרר ולסייע לגבר בחיי המין.

 

טיפול בשפיכה מוקדמת

כאשר מדובר בשיטת טיפול בשפיכה מוקדמת המלצות רבות ישמעו מפה ומשם. גברים רבים מאמינים שעל מנת לפתור את הבעיה, יש לצרוך כדורים המסייעים להגעת לזקפה. אין ספק שאלו בהחלט מהווים תרופה לזמן קצר, אך דווקא צמחי מרפא לשפיכה מוקדמת יכולים לסייע לא פחות מתרופות. צמחי המרפא לשפיכה מוקדמת בפורמולות ובערכת "סטרונג און" מהווים כלי טיפול מסייע לגברים. בעזרת הערכה תקבלו סיור מודרך לפתרון הבעיה, ובתוך זמן קצר תוכלו להגיע לזקפה וכן למנוע שפיכה מהירה. אנו מקיימים תרגולים מונחים, ושיטות טיפול ודיקור שיכולות לסייע. ערכת "סטרונג און" הינה דרך טיפול טבעית המסייעת לגברים תוך הבנת הגורמים והסיבות לבעיה, וכמובן להגיע לפתרון מלא של הבעיה- הן פסיכולוגית והן פיזית.

תמצית צמחי המרפה של ערכת "סטרונג און", מהווים תרופה לשפיכה מוקדמת, ומסייעים לאון המיני מבית היוצר של "צוף צמחים". זאת באמצעות טיפול טבעי ומקיף. בידנו כלי טיפול נוספים לצורך טיפול טבעי באון המיני.

הערכה היחידה בישראל הכוללת
בעלות של 1100 ₪ 790 ₪ בלבד!
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
הערכה היחידה בישראל הכוללת
בעלות של 1100 ₪ 790 ₪ בלבד!
המלצות סטרונגאון

ליצירת קשר והזמנות: