הצמחים שהוכחו מדעית ובפיתוח בלעדי – ערכת פורמולות טבעיות

תוכן עניינים

הצמחים שהוכחו מדעית בפיתוח בלעדי והמחיר חסר תקדים לערכה המכילה שלוש פורמולות 180 כמוסות מיצוי 250 מל' ומיצוי 100 מל' לפני האקט

ערכת צמחי המרפא לטיפול באון מיני לגבר הטובה בעולם מבית היוצר של צוף צמחים מרפאה לרפואה טבעית. אנו יצרנים, מפתחים ומשווקים את עולם צמחי המרפא.

הפרעות בתפקוד המיני הינה הסבר העדר היכולת לנהל יחסי מין תקינים בדומה לשפיכה מוקדמת, שפיכה אחורית, שפיכה מעוכבת, תפקוד זיקפה לקוי, קשיי עוררות  (לבידו), העדר שמירה על זיקפה ועוד.

תופעת לוואי של התרופות הכימיקליים בדומה לוויאגרה והסכנות הטמונות בהן ידועות ולכן קיימת היום מגמה בכל העולם לחפש צמחי מרפא בריאים ואפקטיביים.

ערכת סטרונג און הינה פרי פיתוח רב שנים של ההרבליסט הבכיר בישראל איתן טל CLH ומעניקה לעשרות אלפי גברים בארץ ובעולם את הסיפוק וההנאה מיחסי מין. אנו משתמשים בצמחי מרפא אפרודיזיאקים המעוררים את היצר המיני, מעוררים תשוקה מינית, משפרים את הזיקפה, מגבירי ביצועים מיניים והנאה. צמחי מרפא רבים ידועים כאפרודיזיאקים ואנו מביאים לכם את הטובים ביותר שקיימים היום בעולם. 

הסברים פונקציונליים :

  • זיקפת הפין מתרחשת כתוצאה מהרפיית שרירים חלקים בפין המתווך על ידי רפלקס עמוד השדרה וכוללת עיבוד עיצבי מרכזי ואינטגרציה של גירויים הכוללים מישוש, חוש ריח, מחשבה, שמיעה ונפש. הרפלקס כרוך באפרנטיים אוטונומיים וסומטיים כאחד ומווסת על ידי השפעות על שידרתיות באופן היקפי.
  • האיזון בין הגורמים המובילים לכיווץ והרפיה שולטים בטונוס כלי הדם של הפין והשריר וזה קובע את המצב התפקודי של הפין, תנועות, רפיון, נפילות או זיקפה.
  • הרכב הצמחים של סטרונג און מעוררים את זרימת בדם על ידי הרחבת כלי הדם. העליה בזרימת הדם אל הפין גורמת לזיקפה.
  • הצמח מגביר את ייצור הנוראפינפרין בגוף, רכיב החשוב לזיקפה.סטרונג און ממריץ את גרעיני העצב ומגביר את הספקת האדרנלין לקצות העצבים.
  • הפורמולה חשובה לשפיכה מוקדמת שכן היא משפיעה על הדפוסים המוטוריים.

ערכת צמח מרפא מועצמים ויעילים לגברים ובעלי השפעה פוטנציאלית על התפקודים המיניים של הגברים ומציעה חזון ותקווה.

כל הצמחים נחקרים ומפגינים פעילות פרמקולוגית משמעותית.

הערכה היחידה בישראל הכוללת
בעלות של 1100 ₪ 790 ₪ בלבד!
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
הערכה היחידה בישראל הכוללת
בעלות של 1100 ₪ 790 ₪ בלבד!
המלצות סטרונגאון

ליצירת קשר והזמנות: